Επιτυχίες για τον Σύλλογο μας στον 20ο Δρόμο Υγείας Βόλου

2013-05-26 11.55.58

Με σύνθημα  «ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ» πραγματοποιήθηκε για 20η συνεχή χρονιά  στην πόλη του Βόλου, την Κυριακή 26 Μαΐου από την Διεύθυνση Αθλητισμού Δήμου Βόλου και τον Σύλλογο Δρομέων Υγείας Βόλου, ο Δρόμος Υγείας 16,5 χλμ. Στον αγώνα συμμετείχαν αθλητές από όλη την Θεσσαλία, αλλά και δρομείς από διάφορα μέρη της Ελλάδας.Συγκεκριμένα έλαβαν μέρος 154 αθλητές, τέσσερις περισσότεροι από πέρυσι, κάτι που αποτελεί ρεκόρ συμμετοχών για τον αγώνα.

Όσοι συμμετείχαν, διένυσαν μια θαυμάσια διαδρομή, δίπλα στη θάλασσα, καθώς τα 13 από τα 16,5 χιλιόμετρα του αγώνα είναι παραθαλάσσια. Εκκίνηση δόθηκε στις 9:30 μπροστά απο το Εκθεσιακό Αθλητικό Κέντρο στο Πεδίο του Άρεως και οι δρομείς περνώντας διαδοχικά από τα Πευκάκια και τις Αλυκές επέστρεψαν και τερμάτισαν μετά από 16,5 χιλιόμετρα μπροστά στο Εκθεσιακό Αθλητικό Κέντρο.Το μόνο πρόβλημα που αντιμετώπισαν  ήταν η υπερβολική ζέστη , ωστόσο όλα κύλισαν ομαλά, χάρη στην πολύ καλή οργάνωση του αγώνα καθώς υπήρχαν συνολικά 4 σταθμοί .

2013-05-26 12.15.30Ο Δημήτρης Τσιούνης του Συλλόγου μας τερμάτισε 1ος με επίδοση 59:00

Στα αποτελέσματα , είχαμε μεγάλη επιτυχία για τον Σύλλογό μας . Ο Δημήτρης Τσιούνης που έτρεξε με τα χρώματα του Συλλόγου μας πήρε κεφάλι από την αρχή του αγώνα και  τερμάτισε άνετα πρώτος γενικής με επίδοση 59.00 . Ο Δημήτρης τερμάτισε 1ος για 3η φορά κι έτσι έγινε ένας από τους πολυνίκες αθλητές του αγώνα . Στην 2η και 3η θέση τερμάτισαν 2  αθλητές του Σ.Δ. Καρδίτσας .Πρόκειται για τους Δημήτρη Μαλάι που με επίδοση 1:00:47 τερμάτισε 2ος και ο Χρήστος Παλούκης με επίδοση 1:05:00 τερμάτισε 3ος.

Στις γυναίκες στις πρώτες θέσεις τερμάτισαν 3 αθλήτριες από τον Βόλο.Πρώτη και 22η γενικής τερμάτισε η Χριστίνα Κισσονέργη του ΣΔΥ Βόλου με 1:14:29, δεύτερη η Βιολέτα Διαλετάρα  του  Άκρατος Βόλου 1:24:50 και τρίτη η Νίκη Μουλά με επίδοση 1:32:02.

Ο Σύλλογός μας σημείωσε και σημαντικές επιτυχίες σε επιμέρους κατηγορίες.Ο Παναγιώτης Τσιουρής τερμάτισε 8ος γενικής και 1ος στην κατηγορία του με επίδοση 1.09.10.Στην 10η θέση γενικής τερμάτισε ο Δημήτρης Κολοβός  και με επίδοση 1.09.31 βγήκε 2ος στην κατηγορία του (30-39) .Επιτυχία είχαμε και σε άλλες κατηγορίες. Ο Βασίλης Χατζηνίκος  με επίδοση 1.12.46 τερμάτισε 14ος γενικής και 2ος στην κατηγορία του.Τέλος,ο Λάκης Μπαρτζιώκας τερμάτισε 17ος γενικής και 1ος στην κατηγορία του (60 έως 69) με επίδοση 1.13.20.

Ιδιαίτερη αναφορά αξίζει να γίνει στον 19χρονο Παναγιώτη Καρατσά .   Ο Παναγιώτης τερμάτισε 1ος στην κατηγορία κάτω των 19 χρονών  με επίδοση  1:19:58 (49η γενικής).Συγχαρητήρια στον Παναγιώτη και με τέτοιες επιδόσεις το αθλητικό μέλλον του ανήκει.

Στις γυναίκες η μόνη εκπρόσωπός μας , η Έλενα Κώτη ,τερμάτισε 2η στην κατηγορία της με επίδοση 1.35.40.Τα αποτελέσματα των δρομέων του Συλλόγου μας:

ΘΕΣΗ BIB ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 167 Τσιούνης Δημήτριος 59.00
8 168 Τσιουρης Παναγιώτης 1.09.10
10 67 Κολοβός Δημήτρης 1.09.31
14 183 Χατζηνίκος Βασίλης 1.12.46
17 195 Μπαρτζιώκας Ευάγγελος 1.13.20
29 158 Τζάλας Γεώργιος 1.15.59
34 54 Κακαράντζας Κωνσταντίνος 1.17.45
35 142 Ρούσσας Νίκος 1.17.46
38 172 Φαγκρίδας Αθανάσιος 1.18.14
47 42 Γρηγορίου Αχιλλέας 1.19.58
48 59 Καρατσάς Κώστας 1.19.58
49 199 Καρατσάς Παναγιώτης 1.19.58
51 184 Χατζηνίκος Ιωάννης 1.20.34
58 35 Γκιζλης Άρης 1.23.16
60 78 Κουτσιμπίρης Αθανάσιος 1.24.20
68 52 Ζηντζιωβας Βασίλης 1.25.45
69 131 Πατσιατζής Ιωάννης 1.25.45
70 46 Διβάνης Ευάγγελος 1.25.45
84 74 Κουκουτσέλος Νίκος 1.29.49
92 65 Κόκκαλης Σωτήρης 1.31.09
104 53 Θέμελης Γεώργιος 1.33.52
107 84 Κώτη  Έλενα 1.35.40
124 106 Μπουλοβάνας Χαράλαμπος 1.40.55
127 164 Τσιάρας Σωτήρης 1.42.13
128 118 Παπαγεωργίου Βασίλης 1.42.13
129 193 Λαϊου Βάιος 1.42.30
131 72 Κουζίνας Παναγιώτης 1.43.17

ΣΥΛΛΟΓΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ

Τα συνολικά αποτελέσματα του 20ου Δρόμου Υγείας Βόλου

ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 16,5χλμ

20th Dromos Ygeias Volou

ΘΕΣΗ BIB ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ή ΠΕΡΙΟΧΗ ΦΥΛΟ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 167 Τσιούνης Δημήτριος 59.00 1983 ΣΔ Τρικάλων Α 30 30-39
2 89 Μαλάι Δημήτρης 1.00.47 1996 ΣΔ Καρδίτσας Α 17 ΕΩΣ 19
3 115 Παλούκης Χρήστος 1.05.00 1997 ΣΔ Καρδίτσας Α 16 ΕΩΣ 19
4 26 Γιαννέλος Κωνσταντίνος 1.05.45 1980 Λαμία Α 33 30-39
5 28 Γιαννούλας Αχιλλέας 1.06.27 1981 ΣΔΥ Βόλου Α 32 30-39
6 4 Αμπατζίδης Νίκος 1.07.37 1968 ΣΔΥ Βόλου Α 45 40-49
7 165 Τσιολάκης Τάσος 1.08.38 1968 ΣΜ Λάρισας Α 45 40-49
8 168 Τσιουρης Παναγιώτης 1.09.10 1963 ΣΔ Τρικάλων Α 50 50-59
9 22 Βουρλογιάννης Αργύρης 1.09.31 1956 ΣΔΥ Βόλου Α 57 50-59
10 67 Κολοβός Δημήτρης 1.09.31 1975 ΣΔ Τρικάλων Α 38 30-39
11 113 Παλάντζας Κώστας 1.09.55 1974 ΣΔΥ Βόλου Α 39 30-39
12 81 Κυπραίος Αντώνης 1.11.13 1957 ΣΔΥ Αθηνών Α 56 50-59
13 134 Πλιατσικας Σωτήρης 1.12.17 1978 ΣΜ Λάρισας Α 35 30-39
14 183 Χατζηνίκος Βασίλης 1.12.46 1972 ΣΔ Τρικάλων Α 41 40-49
15 163 Τσιάλαβος Βασίλειος 1.12.53 1977 Βόλος Α 36 30-39
16 18 Βλάχος Ιωάννης 1.13.18 1975 ATHLETA Running Team A 38 30-39
17 195 Μπαρτζιώκας Ευάγγελος 1.13.20 1951 ΣΔ Τρικάλων Α 62 60-69
18 109 Νάτσης Νικόλαος 1.13.22 1979 ΣΜ Λάρισας Α 34 30-39
19 61 Κατσίκας Φάνης 1.13.33 1977 Λαμία Α 36 30-39
20 147 Στατήρης Κώστας 1.13.36 1987 ΣΔΥ Βόλου Α 26 20-29
21 103 Μπλάτσας Κωνσταντίνος 1.14.26 1989 Νέα Ιωνία Βόλου Α 24 20-29
22 64 Κισσονέργη Χριστίνα 1.14.29 1968 ΣΔΥ Βόλου Γ 45 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
23 40 Γουργιώτης Κων/νος 1.14.55 1966 Συλλογος Φίλοι δάσους Κουρί Α 47 40-49
24 87 Μαγαλιούλης Αγαμέμνων 1.15.18 1970 ΣΜ Λάρισας Α 43 40-49
25 30 Γκαβαρδίνας Γιάννης 1.15.25 1992 ΣΔΥ Βόλου Α 21 20-29
26 98 Μπανταβάνος Νικόλαος 1.15.40 1966 ORAMA Αθήνα Α 47 40-49
27 135 Πουργιάς Απόστολος 1.15.33 1973 ATHLETA Running Team A 40 40-49
28 107 Μπουλούτσος Σωτήρης 1.15.55 1986 ΣΔΥ Βόλου Α 27 20-29
29 158 Τζάλας Γεώργιος 1.15.59 1974 ΣΔ Τρικάλων Α 39 30-39
30 177 Φράγκος Χρήστος 1.16.22 1967 ΣΜ Λάρισας Α 46 40-49
31 180 Χατζηγεωργιου Τίμος 1.16.35 1989 ΟΕΑ – ΝΑΒ Α 24 20-29
32 127 Παπαχρήστος Λεωνίδας 1.16.51 1951 ΣΔΥ Βόλου Α 62 60-69
33 29 Γιαννουσος Κων/νος 1.17.27 1958 ΣΜ Λάρισας Α 55 50-59
34 54 Κακαράντζας Κωνσταντίνος 1.17.45 1989 ΣΔ Τρικάλων Α 24 20-29
35 142 Ρούσσας Νίκος 1.17.46 1990 ΣΔ Τρικάλων Α 23 20-29
36 126 Παπαχρήστος Δημήτριος 1.17.55 1971 Βόλος Α 42 40-49
37 23 Γάκης Δημήτρης 1.18.07 1974 ΣΔΥ Βόλου Α 39 30-39
38 172 Φαγκρίδας Αθανάσιος 1.18.14 1966 ΣΔ Τρικάλων Α 47 40-49
39 191 Στάχος Νώντας 1.18.21 1972 Ομβριακή Α 41 40-49
40 102 Μπίτος Γιάννης 1.18.26 1988 Λάρισα Α 25 20-29
41 175 Φλώρος Αναστάσιος 1.18.30 1981 ΣΔ Καρδίτσας Α 32 30-39
42 494 Παρασκευόπουλος Πάυλος 1.18.31 1969 ΓΣ «ΝΙΚΗ» ΒΟΛΟΥ Α 44 40-49
43 510 Ευχετζής Πέτρος 1.18.58 1979 Crossfit Βόλος Α 34 30-39
44 3 Αθηναίος Χρήστος 1.19.10 1992 ΣΔΥ Βόλου Α 21 20-29
45 55 Καλαπανίδας Ευθύμιος 1.19.30 1970 Λάρισα Α 43 40-49
46 39 Γουλιώτης Άκης 1.19.45 1968 ΣΔΥ Βόλου Α 45 40-49
47 42 Γρηγορίου Αχιλλέας 1.19.58 1973 ΣΔ Τρικάλων Α 40 40-49
48 59 Καρατσας Κώστας 1.19.58 1969 ΣΔ Τρικάλων Α 44 40-49
49 199 Καρατσάς Παναγιώτης 1.19.58 1998 Τρίκαλα Α 15 ΕΩΣ 19
50 130 Πατσαρούχας Ηλίας 1.20.14 1960 ΣΔΥ Βόλου Α 53 50-59
51 184 Χατζηνίκος Ιωάννης 1.20.34 1970 ΣΔ Τρικάλων Α 43 40-49
52 502 Τουλιάς Αριστοτέλης 1.21.10 1958 ΣΔΥ Βόλου Α 55 50-59
53 504 Αντωνίου Δημήτριος 1.21.20 1950 ΣΔ Καρδίτσας Α 63 60-69
54 201 Πελιχός Πέτρος 1.21.34 1970 ΣΔΥ Βόλου Α 43 40-49
55 73 Κουκουρίκης Κων/νος 1.21.52 1984 ΣΜ Λάρισας Α 29 20-29
56 108 Μπράτσος Κων/νος 1.22.10 1974 Νέα Ιωνία Βόλου Α 39 30-39
57 133 Πάτιθρας Γιώργος 1.22.33 1966 ΣΜ Λάρισας Α 47 40-49
58 35 Γκιζλης Άρης 1.23.16 1990 ΣΔ Τρικάλων Α 23 20-29
59 159 Τζώρτζης Ματθαίος 1.24.12 1969 Βόλος Α 44 40-49
60 78 Κουτσιμπίρης Αθανάσιος 1.24.20 1975 ΣΔ Τρικάλων Α 38 30-39
61 512 Διαλετάρα Βιολέτα 1.24.50 1981 Άκρατος Βόλου Γ 32 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
62 50 Εσμάουι Νάσσερ 1.24.51 1985 ATHLETA Running Team A 28 20-29
63 32 Γκαβέσης Παναγιώτης 1.24.51 1976 Βόλος Α 37 30-39
64 101 Μπαρτζιώκας Δημήτρης 1.25.00 1964 ΣΔ Καρδίτσας Α 49 40-49
65 43 Δαλούκας Αντώνης 1.25.00 1980 ΕΠΣ Θεσσαλίας Α 33 30-39
66 140 Ρούσης Δημήτριος 1.25.00 1982 Βόλος Α 31 30-39
67 895 Μαλάτος Νίκος 1.25.15 ΣΔΥ Βόλου Α ΑΜΕΑ
68 52 Ζηντζιωβας Βασίλης 1.25.45 1981 ΣΔ Τρικάλων Α 32 30-39
69 131 Πατσιατζής Ιωάννης 1.25.45 1968 ΣΔ Τρικάλων Α 45 40-49
70 46 Διβάνης Ευάγγελος 1.25.45 1972 ΣΔ Τρικάλων Α 41 40-49
71 162 Τσάχαλης Δημήτρης 1.25.56 1974 ΣΔΥ Βόλου Α 39 30-39
72 170 Τσιρογιάννης Φάνης 1.26.04 1981 Συλλογος Φίλοι δάσους Κουρί Α 32 30-39
73 71 Κοτρώνης Κων/νος 1.26.16 1962 ΣΔΥ Βόλου Α 51 50-59
74 123 Παπαϊωάνου Γεώργιος 1.26.33 1973 Βόλος Α 40 40-49
75 104 Μποραβός Ιωάννης 1.26.35 1976 Βόλος Α 37 30-39
76 11 Βανικιώτης Νίκος 1.28.01 1968 Συλλογος Φίλοι δάσους Κουρί Α 45 40-49
77 79 Κράβαρης Θανάσης 1.28.01 1986 ΣΔΥ Βόλου Α 27 20-29
78 77 Κουρκουβέλας Μανώλης 1.28.25 1970 ΣΔΥ Βόλου Α 43 40-49
79 182 Χατζηκυριάκου Κώστας 1.28.46 1959 ΣΔΥ Βόλου Α 54 50-59
80 75 Κουλέτσας Αθανάσιος 1.29.22 1975 Νέα Ιωνία Βόλου Α 38 30-39
81 149 Σύρος Λουκάς 1.29.43 1986 Λιβαδειά Α 27 20-29
82 7 Βαβίτσας Κων/νος 1.29.44 1985 ΣΜ Λάρισας Α 28 20-29
83 189 Σιαπάτης Χάρης 1.29.45 1991 Αγριά Α 22 20-29
84 74 Κουκουτσέλος Νίκος 1.29.49 1979 ΣΔ Τρικάλων Α 34 30-39
85 120 Παπαδημητρίου Σπύρος 1.29.59 1975 ΣΜ Λάρισας Α 38 30-39
86 34 Γκαρανές Στάυρος 1.29.59 1980 Αγιά Λάρισας Α 33 30-39
87 70 Κοσμίδης Ιορδάνης 1.30.05 1980 Βόλος Α 33 30-39
88 92 Μοσχάκης Ζαχαρίας 1.30.05 1972 Βόλος Α 41 40-49
89 161 Τσαμασιώτης Σεραφείμ 1.30.45 1966 ΣΔΥ Βόλου Α 47 40-49
90 62 Κατσινάρης Βάιος 1.30.48 1974 Βόλος Α 39 30-39
91 80 Κράβαρης Σάκης 1.31.07 1965 ΣΔΥ Βόλου Α 48 40-49
92 65 Κόκκαλης Σωτήρης 1.31.09 1972 ΣΔ Τρικάλων Α 41 40-49
93 48 Δρόσος Αθανάσιος 1.31.10 1960 ΣΜ Λάρισας Α 53 50-59
94 198 Καπαλίκας Γεώργιος 1.31.20 1974 Νέα Αγχίαλος Α 39 30-39
95 136 Προυσινούδης Αλέξανδρος 1.31.35 1943 Απολλων Δυτικής Αττικής Α 70 ΑΝΩ ΤΩΝ 70
96 117 Πανταζής Λάζαρος 1.31.49 1986 ATHLETA Running Team A 27 20-29
97 88 Μάγος Κώστας 1.31.49 1984 ATHLETA Running Team A 29 20-29
98 37 Γκουβανης Δημήτρης 1.31.49 1987 ATHLETA Running Team A 26 20-29
99 194 Μουλά Νίκη 1.32.02 1984 Βόλος Γ 29 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
100 187 Παπαγγελής Σπύρος 1.32.02 1963 ΣΔΥ Βόλου Α 50 50-59
101 2 Αθανασόπουλος Θάνος 1.32.02 1992 Βόλος Α 21 20-29
102 129 Παππάς Μιχαήλ 1.33.05 1969 ΑΠΣ Δρομέων Πιερίας «Ζευς» Α 44 40-49
103 47 Δοδοντζίδης Χαράλαμπος 1.33.11 1969 Βόλος Α 44 40-49
104 53 Θέμελης Γεώργιος 1.33.52 1936 ΣΔ Τρικάλων Α 77 ΑΝΩ ΤΩΝ 70
105 196 Πετκόπουλος Δημήτριος 1.34.20 1980 Α 33 30-39
106 44 Δερμετζάκη Αλεξία 1.34.31 1971 Νέα Αγχίαλος Γ 42 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
107 84 Κώτη Έλενα 1.35.40 1976 ΣΔ Τρικάλων Γ 37 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
108 105 Μποτζιόρλος Νικόλαος 1.36.27 1965 ΣΜ Λάρισας Α 48 40-49
109 152 Τασιόπουλος Χριστόφορος 1.36.45 1967 Καρδίτσα Α 46 40-49
110 526 Ντανιελιαντς Άννα Μαρία 1.36.50 1998 Βόλος Γ 15 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
111 155 Τατάκος Αλέξανδρος 1.37.25 1974 ATHLETA Running Team A 39 30-39
112 186 Ψάρρας Χρήστος 1.37.25 1957 Βόλος Α 56 50-59
113 112 Οικονόμου Σωτήρης 1.37.25 1983 ATHLETA Running Team A 30 30-39
114 154 Τάσσιος Μάριος 1.37.25 1982 ATHLETA Running Team A 31 30-39
115 898 Μιχαλόπουλος Οδυσσέας 1.38.05 1963 ΣΔΥ Βόλου Α 50 50-59
116 192 Τρύφωνος Σπύρος 1.38.18 1968 Α 45 40-49
117 151 Τάγκα Μαρκέλλα 1.38.40 1983 ΣΔΥ Βόλου Γ 30 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
118 56 Καπέλλας Βασίλειος 1.38.40 1977 Βόλος Α 36 30-39
119 16 Βίγκλας Λίνος 1.39.20 1971 ΣΔΥ Βόλου Α 42 40-49
120 121 Παπαδημητρόπουλος Λουκάς 1.39.21 1989 Λειβαδιά Α 24 20-29
121 20 Βούλγαρης Κωνσταντίνος 1.39.49 1977 Βόλος Α 36 30-39
122 21 Βούλγαρης Στέργιος 1.39.50 1970 Βόλος Α 43 40-49
123 157 Τζαβάρας Γιάννης 1.40.54 1986 ΣΔΥ Βόλου Α 27 20-29
124 106 Μπουλοβάνας Χαράλαμπος 1.40.55 1950 ΣΔ Τρικάλων Α 63 60-69
125 6 Αρβανίτης Ηλίας 1.41.22 1973 Night Fun Lamia Run Α 40 40-49
126 57 Καραγγέλης Κωνσταντίνος 1.41.39 1983 Βόλος Α 30 30-39
127 164 Τσιάρας Σωτήρης 1.42.13 1949 ΣΔ Τρικάλων Α 64 60-69
128 118 Παπαγεωργίου Βασίλης 1.42.13 1961 ΣΔ Τρικάλων Α 52 50-59
129 193 Λαϊου Βάιος 1.42.30 1963 ΣΔ Τρικάλων Α 50 50-59
130 99 Μπαντάς Σωτήριος 1.43.17 1972 Βόλος Α 41 40-49
131 72 Κουζίνας Παναγιώτης 1.43.17 1972 ΣΔ Τρικάλων Α 41 40-49
132 27 Γιαννόπουλος Δημήτριος 1.45.25 1967 Night Fun Lamia Run A 46 40-49
133 13 Βασιλειάδης Σταύρος 1.46.31 1943 ΣΔΥ Βόλου Α 70 ΑΝΩ ΤΩΝ 70
134 93 Μόσχοβος Παναγιώτης 1.47.05 1994 Βόλος Α 19 ΕΩΣ 19
135 377 Καραδήμος Κώστας 1.47.39 1962 ΣΔ Καρδίτσας Α 51 50-59
136 49 Εσμάουι Δημήτρης 1.48.29 1984 ATHLETA Running Team A 29 20-29
137 169 Τσιρβούλης Αντώνιος 1.48.47 1982 Βόλος Α 31 30-39
138 58 Καραγεώργος Πέτρος 1.48.57 1971 Night Fun Lamia Run Α 42 40-49
139 100 Μπαντράς Γρηγόρης 1.49.05 1982 ανεξάρτητος Α 31 30-39
140 200 Καραπλιάγκου Αλίκη 1.49.13 1979 Βόλος Γ 34 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
141 51 Ζαφειρίου Αργύριος 1.41.13 1948 ΣΔΥ Βόλου Α 65 60-69
142 190 Κριτσίνης Βασίλειος 1.49.35 1973 Βόλος Α 40 40-49
143 188 Τσανακτσίδης Νικηφόρος 1.50.18 1943 Κρύα Βρύση Πέλλας Α 70 ΑΝΩ ΤΩΝ 70
144 83 Κωστάκης Βασίλειος 1.51.22 1976 Νέα Ιωνία Βόλου Α 37 30-39
145 90 Μαλιώρα Δώρα 1.51.25 1978 ΣΔ Καρδίτσας Γ 35 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
146 86 Λάππας Στέργιος 1.51.25 1949 ΣΔ Καρδίτσας Α 64 60-69
147 9 Βαλωτής Αναστάσιος 1.51.53 1983 Βόλος Α 30 30-39
148 185 Χρυσικός Γιώργος 1.53.01 1967 Night Fun Lamia Run Α 46 40-49
149 138 Ρεντινιώτης Δημήτρης 1.54.10 2002 ανεξάρτητος Α 11 ΕΩΣ 19
150 137 Ρεντινιώτης Γιώργος 1.55.41 1965 ανεξάρτητος Α 48 40-49
151 492 Κατσαρός Δημήτριος 1.55.41 1967 ΣΔ Καρδίτσας Α 46 40-49
152 197 Μανωλόπουλος Χρήστος 2.01.45 1961 Α 52 50-59
153 10 Βαμβατήρας Μιχαήλ-Φραγκίσκος 2.04.15 1973 Crossfit Βόλος Α 40 40-49
154 171 Τσουμπέκος Αθανάσιος 2.10.00 1954 Βόλος Α 59 50-59

Σχολιάστε

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Σύνδεση με %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.